Diskusijų festivalis „Būtent“

Rugsėjo 7–8 dienomis Birštone vyko jau antrasis diskusijų festivalis „Būtent“. Čia susirinkusių dalyvių laukė daug skirtingų diskusijų ir renginių, debatų. Festivalio svečių laukė įvairios diskusijų erdvės, kur viena tema keitė kitą, o klausytojai galėjo rinktis juos dominančias temas.

VŠĮ „Juventa“ 20-čiai vaikų dienos centrų vaikų buvo sudaryta galimybė sudalyvauti šiame festivalyje. Įspūdžiai tikrai labai nuostabūs. Buvo daug labai įdomių veiklų nuo „slime“ gaminimo iki didelių burbulų pūtimo. Turėjome puikią galimybę išklausyti patyrusių savo srityse žmonių pranešimų. Buvo daug viktorinų ir žaidimų. Pasirinkimas tikrai didelis ir pagal amžių, ir pagal poreikius. Labai įsiminė buvimas su virtualios realybės akiniais, galimybė išsiaiškinti kokia profesija kam labiausiai tiktų, ieškojimas pasislėpusių katyčių aklinoje tamsoje eismo saugumo renginyje. Labai įdomiai buvo „Girtekos“ paruoštas saugaus eismo stendas, taip pat pareigūnės pravesta saugaus eismo pamoka.

Esant tokiam geram orui, čia praleidome visą dieną. Buvome pamaitinti, o grįžę dar ilgai dalinomės įspūdžiais, kas kam labiau patiko. Todėl visų mūsų vaikų ir vadovų vardu AČIŪ tiems, kurie sudarė mums galimybę ten nuvykti ir sudalyvauti tokiame šauniame renginyje. AČIŪ

Vasaros stovykla

Nors karantinas šiais metais labai pakoregavo vasaros planus ir vaikams...