Projektas „NVO organizacijų, veikiančių soc.atskirties mažinimo srityje, kompetencijų didinimas bei plėtotė, siekiant teikiamų paslaugų kokybės 2020 m.

Projektas skirtas NVO sektoriaus organizacijoms, veikiančioms soc.atskirties mažinimo srityje; jose dirbantiems darbuotojams; savanoriams ar ketinantiems jais tapti bei vietos bendruomenėms nariams.

Projektą įgyvendina:

Lietuvos vaikų dienos centrų asociacija

Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Būti savanoriu – nėra lengva: ir taip skubantis gyvenimas palieka vis mažiau laiko. Tačiau, kita vertus – jei laimė tik pasidalinta – padidėja, tas pats galioja ir savanoriškai veiklai. Savanoriška veikla atveria galimybes naujoms veiklos, naujoms pažintims ir įspūdžiams, atsiranda laiko kavos puodeliui su naujais draugais ir kolegomis…

2020 lapkričio mėn., nepaisant to, kad darbų ritmą gerokai pakoregavo 2020 m. lapkričio mėn. 26 d. įvyko renginys „Kava su savanoriu“, skirtas bendruomenėje skatinti diskusijas apie savanoriškos veiklas, savanoriškos veiklos galimybes ir svarbą. Vaikų dienos centro darbuotojai turėjo galimybę susipažinti su mediacijos procesu, jo taikymo galimybėmis.

Veiklos įgyvendinimo partneris – VŠĮ „Juventa“.

Vasaros stovykla

Nors karantinas šiais metais labai pakoregavo vasaros planus ir vaikams...

Išvyka į Anykščius

Dvi savaitės aktyvios veiklos ir užsiėmimų stovykloje buvo užbaigtos turininga...